Інформація
Пошук
Инсектициды

Нокаут Экстра

Відгуків (0)
444.75 ₴ В наявності

Оплата картой, оплата по рахунку, накладний платіж

Доставка Новой поштою

Норма витрати л/га 0,05-0,1

Культури, на яких застосовується Пшениця, Соя, Картопля, Горох, Капуста, Ріпак, Яблуня, Цукровий буряк, Люцерна, Соняшник, Виноградники

Діюча речовина: Альфа-циперметрин, 200 г/л

Тарна одиниця 5л

Формуляція Концентрат суспензії

Нокаут Екстра інсектицид від Альфа Смарт Агро

Загальне поняття

Інсектицид Нокаут Екстра – препарат, що надійно захищає зернові, овочеві та технічні культури, а також сади та виноградники від комах-шкідників. Контактно-кишкова дія, якою володіє препарат, забезпечує надійність та високу результативність інсектициду. Популярність препарату серед аграріїв забезпечується тим, що він діє на широкий спектр комах-шкідників, що відкрито живуть і комах, які належать до різних груп.

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я зарахували агрохімікат до 2 класу небезпеки для людини. Інсектицид Нокаут Екстра належить до 1 класу небезпеки для бджіл. Цей факт обумовлює суворе дотримання всіх запобіжних заходів під час проведення робіт з обприскування, щоб унеможливити польоти бджіл над обробленими посівами протягом декількох днів після закінчення.

Обов'язково під час роботи з препаратом використовувати засоби індивідуального захисту, а також дотримуватись правил техніки безпеки.

Інструкція із застосування

Велика популярність серед аграріїв інсектициду Нокаут Екстра обумовлюється тим, що насамперед його можна застосовувати для захисту від комах-шкідників у посівах багатьох сільськогосподарських культур.Крім цього, великі продажі цього препарату, які постійно зростають, ґрунтуються на тому, що інсектицид забезпечує відмінний результат у боротьбі з широким спектром комах-шкідників.

Приготування робочого розчину починається із заповнення половини об'єму бака агрегату для обприскування. Потім включається мішалка та додається необхідний обсяг препарату. Для того щоб розчин став однорідним, необхідно почекати 10-15 хвилин. Після цього повністю заповнити бак. Щоб форсунки агрегату не засмічувалися та оптимально витрачався робочий розчин, необхідно використовувати чисту воду. Готовий розчин витрачати протягом доби.

Для гарантованого результату під час обприскування польових культур оптимальна витрата робочого розчину становить – 200-400 л/га, а садів – 800-1000 л/га.

Механізм дії

Результативність кожного препарату у тому числі залежить і від того, як і як швидко впливає на організм комахи-шкідника діюча речовина. Альфа-циперметрин порушує функціонування нервової системи комахи за рахунок того, що в синапсах порушується обмін кальцію. При проходженні нервового імпульсу виділяється більше, ніж необхідно ацетилхоліну. Тому уражаються рухові центри і відбувається перезбудження, яке веде до швидкої загибелі комахи. Також альфа-циперметрин має тривалу залишкову дію.

Рекомендації щодо застосування

Обробка інсектицидом Нокаут Екстра передбачає дотримання умов, які необхідні для отримання очікуваного результату.Агрегат для обприскування необхідно відрегулювати, щоб поверхня рослин повністю покривалася робочим розчином. Сильний вітер знижуватиме якість обприскування культурних рослин, тому швидкість вітру не повинна перевищувати 4 м/с. Оптимальна температура обробки – 10-25 °С.

Сумісність

Для раціональнішого використання препарату його можна поєднувати з більшістю інсектицидів, фунгіцидів, рідкими добривами, крім тих, що мають лужну реакцію. Перед приготуванням робочого розчину рекомендується проводити пробне змішування, щоб унеможливити помутніння, піноутворення, випадання осаду.

основні переваги

Інсектицид Нокаут Екстра має низку відмінних рис і переваг, серед яких можна відзначити наступні:

удосконалена препаративна форма – концентрат суспензії;

стійкість до змивання дощем;

швидкодія;

невелике дозування;

не фітотоксичний.

У нас ви можете придбати інсектицид Нокаут Екстра за низькою ціною. Процес оформлення замовлення та покупки не займе багато часу. Замовлення оперативно опрацьовується нашими співробітниками. Швидка доставка до будь-якої точки України. Якщо ви в чомусь сумніваєтеся, виникли питання щодо використання препарату, телефонуйте – ми допоможемо.

Регламент з обробки інсектицидом Нокаут Екстра

Культурна рослина Спектр впливу Метод та час внесення Норма витрати л/га Кількість обробок Термін очікування в днях

Пшениця Клоп шкідлива черепашка, блішка

Відгуки 0

Залишити відгук

Онлайн курсы IT